VIII kadencja


 

Numer
obwodu

Granice obwodu głosowania

Numer okręgu

Radni

VIII kadencji

1

Miasto Niemcza: ul. Azaliowa, ul. Bolesława Chrobrego od nr domu 38 do końca, ul. Jasna, ul. Jana Kilińskiego, Os. Słoneczne, Pl. Ogrodowy, ul. Południowa, ul. Słoneczna Przysiółek Gumin

1

OSIPOWICZ

Andrzej Piotr

Miasto Niemcza: ul. Bolesława Chrobrego od nr domu 21 do nr domu 37, ul. Dolna, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Kwiatowa, ul. Ogrodowa, ul. Szczytna, ul. Szczytowa, ul. Wiosenna

2

WRZESIŃSKI

Miłosz Marek

Miasto Niemcza: ul. Bolesława Chrobrego od nr domu 1 do nr domu 20A, ul. Krótka, ul. Stefana Okrzei, ul. Podgórze, ul. Podwale, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Stroma, ul. Strzelińska, ul. Wiejska Przysiółki: Piotrkówek, Stasin, Wojsławice

3

ROŻEK

Paweł Andrzej

2

Miasto Niemcza: ul. Królowej Jadwigi, ul. Podmiejska, ul. Przemysłowa, ul. Ratuszowa, ul. Rynek od nr domu 1 do nr domu 26

4

KAJRYS

Wiesława Ewa

Miasto Niemcza: ul. Herbowa, Pl. Mieszka I, ul. Rycerska, ul. Rynek od nr domu 27 - 28 A do końca

5

PELC

Stanisław Tadeusz

3

Miasto Niemcza: ul. Boczna, ul. Młyńska, ul. Piastowska, ul. Polna, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Słowiańska, ul. Kolejowa

6

BORODAJKO

Alicja Maria

Miasto Niemcza: ul. Batalionów Chłopskich, ul. Gumińska, Os. Podmiejskie, ul. Przedszkolna, Stary Plac Przysiółek: Jasinek

7

OLEKSIAK

Maria Krystyna

Miasto Niemcza: ul. Dębowa, ul. Folwarczna, ul. Lipowa, ul. Spółdzielcza, ul. Wrocławska

8

SZKLARSKI

Mieczysław Stanisław

Postanowieniem Nr 17/2024 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 30.01.2024 r. stwierdzono wygasnięcie mandatu radnego z dniem 25 stycznia 2024 roku.

4

Wieś Przerzeczyn-Zdrój: ul. Batalionów Chłopskich, ul. Kwiatowa, ul. Niemczańska , ul. Okrężna, ul. Sadowa, ul. Sportowa, ul. Zdrojowa od nr domu 1 do nr domu 18D Wieś: Ligota Mała

9

KACZOROWSKI

Michał Mirosław

Wieś Przerzeczyn-Zdrój: ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Rzeczna, ul. Spacerowa, ul. Stawowa, ul. Zdrojowa od nr domu 19 do końca, Wieś Podlesie, Wieś Ruszkowice

10

MIELNIK

Edyta Marta

Wieś Nowa Wieś Niemczańska

11

ZAPOTOCZNY

Paweł

5

Wieś Wilków Wielki od nr domu 1 do nr domu 28 i od nr domu 36 do końca, Wieś Chwalęcin

12

SZACHNIEWICZ

Stanisław

Wieś Wilków Wielki od nr domu 29 do nr domu 35B, Wieś Kietlin

13

SMĘT

Kamila Anna

6

Wieś Gilów od nr domu 1 do nr domu 81B

14

DZIEDZIC

Paulina Ewa

Wieś Gilów od nr domu 82 do końca oraz Wieś Gola Dzierżoniowska

15

KOSSAKOWSKI

Mateusz

 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Typ dokumentu:
application/pdf
Rozmiar:
178KB
Liczba pobrań:
Trwa wczytywanie
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Typ dokumentu:
application/pdf
Rozmiar:
176KB
Liczba pobrań:
Trwa wczytywanie
Informacja wytworzona przez:
Agnieszka Borowska
email: aborowska@um.niemcza.pl
, w dniu:  16‑11‑2018 14:50:36
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Agnieszka Borowska
email: aborowska@um.niemcza.pl
, w dniu:  16‑11‑2018 14:50:36
Data ostatniej aktualizacji:
31‑01‑2024 11:24:20
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive